Adıyamanda olmayan ve eksikliği hissedilen dijital kopyalama hizmetini sunmak amacıyla, o dönem şehir merkezlerinde odaklanmış olan dijital kopya merkezi (copy center) alışkanlığını değiştirmek ve yerinde hizmet vermek maksadı ile Adıyaman Ozalit Center ismiyle kurulduk ve en son teknolojiye sahip makinelerimiz, teknik alt yapımız, deneyimli ve profesyonel kadromuzla 2020 Eylül ayında hizmet vermeye başladık.

Geçen zaman içinde daha da büyüdük, geliştik, tecrübemizi yatırımlarımızı yönlendirmek ve daha da iyi hizmet vermek noktasında kullandık ve geldiğimiz noktada Baskı Çözümleri olarak bir copy center’den çok daha fazlası olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.
Dünyada baskı çözümlerindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, güler yüzlü kadromuzla bulunduğunuz noktaya hizmet sunmaktadır.

Adıyaman Ozalit Dijital Baskı Merkezi, ‘Toplam Kalite Yönetimi’ anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Bu oluşum, ancak müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için kullanılan tüm iş, ürün, hizmet ve insan faktörlerinin sistematik olarak katkısı ile gerçekleşebilmektedir.

Hedefimiz; Adıyamanın müşteri memnuniyeti en yüksek ‘baskı merkezi’ olmaktır. Bu hedef doğrultusunda, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini iyi anlayarak, onlara en uygun ve en doğru çözümleri sunmak için çalışıyoruz ve geri dönüşlere baktığımızda bu hedefimize çok yaklaştığımızı görüyoruz.

Dijital baskı ve ciltlemenin yanı sıra; tanıtım, matbaa ve promosyona yönelik işlerinizde de ‘en kısa sürede, en kaliteli ve ekonomik’ hizmet sunma iddiamızın altını çizmek istiyoruz. Selefon, PVC, laminasyon, tel/plastik helezon spiral, Amerikan cilt gibi sonlandırma ekipmanımız ve folyo kesime, lazer işleme, plaket, kaşe, t-shirt ve kupa baskı, iş güvenliği ve yönlendirme tabelaları, alüminyum rondo çerçeve, toner, kartuş ve dolumu ile zengin kırtasiye ürünleri ile kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.