Broşür Baskı ve El İlanında Neler Yapıyoruz ?

90 gr kuşe kağıttan 350 gr kağıda kadar broşür baskı kırımlı veya düz broşür olarak baskısını yapabilmekteyiz.

Acil Broşür baskı veya ekonomik broşür baskı olarak sunduğumuz alternatifleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El ilanı ve Broşür Baskı

Broşürler en eski pazarlama araçlarından biri olup günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Ürün ve marka tanıtımı ile duyurular için elektronik ortamda veya basılı olarak kullanılan çok çeşitli broşürler yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına verdiğimiz baskı hizmetlerinde broşürler de oldukça geniş yer kaplamaktadır. E broşür veya broşür baskı taleplerini sizler için değerlendirerek en kaliteli baskıları gerçekleştirmekteyiz. Ürün broşürü, firma tanıtım broşürleri gibi birçok tasarıma sahip broşürler üretmekteyiz.

Broşürler, bütün işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşmak için kullandığı ve etkisinin kanıtlandığı bir baskı ürünüdür. Broşür baskı teknikleri en yeni gelişmiş teknolojiler ve deneyimli grafikerlerimiz ile sizlere sunulmaktadır. Broşür baskı teknikleri aşamalarında sizlerden gelen taleplere göre grafik ekibimiz ile özel tasarımlar oluşturulmaktadır. Firmanıza uygun özelliklere göre bir broşür tasarımı yapabilir veya grafik ekibimizden destek alarak broşür baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek broşür örnekleri ve en yeni tasarımları inceleyebilirsiniz.

Broşür Tasarım ve Basımı

Broşür ve el ilanı baskıları, firmaların hedef kitlesini bilgilendirmek, yaptığı işleri, ürün veya hizmetlerini anlatmak için kullandığı bir materyaldir. Djital Baskı veya matbaa ürünü olan broşürler, hizmet ve ürün tanıtımı yapılmak için kullanılır ve müşterilerle kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Broşür baskılarında genellikle çok renk kullanımı söz konusudur. Broşür baskısında 4 renkli ofset baskı makinelerinde basım yapılmaktadır.

Broşür baskı sürecinde sizden gelen taleplerle öncelikle grafik tasarlama süreci başlamaktadır. Grafik ekibimiz ve sizden gelen kişisel bilgiler ile baskıya girecek olan broşürlerde yer alacak bilgilerin konumu belirlenip tasarımı yapılmaktadır. El broşürü, market broşürü veya ürün tanıtım broşürü tasarlatmak isteyen siz müşterilerimiz için çeşitli teknikler kullanmaktayız. Market broşürleri gibi rengarenk ve özgün tasarımlar için genellikle 2 sayfa ve katlamalı broşürler kullanılmaktadır.

Marka kimliği, hedef müşteri kitlesi, verilmek istenen mesaj, başarı kıstasları, bütçe, okur odaklı tasarım, broşür stili, broşürde kullanılacak metin ve görseller ile baskı seçenekleri, grafik tasarım aşamasında dikkat ettiğimiz hususlardır. Bu maddelerin belirlenip özel bir tasarım ile hedef kitleye sunulması için en yeni teknikleri kullanmaktayız. Broşür hazırlama süreçlerinde grafik kısmından sonra özel baskı çözümleri ile broşür baskı aşaması gelmektedir. Bu aşamada broşürlerin ölçüleri ve renk detayları hakkında bilgi sahibi olmaktayız. Dijital Baskı sistemi ile firmanız için en uygun standartlarda kaliteli broşürler üretmekteyiz. Broşür tasarımında genellikle A4 kırımlı broşür veya A5 çift taraf baskılı broşürler tercih edilmektedir.

A5 broşür baskısında firmanın sunduğu hizmetler ile fiyat ve kampanyalar hakkında geçerli olan bilgiler oldukça rahat bir şekilde konumlandırılır ve tanıtım yapabilecekleri bir reklam alanı broşürde mevcuttur. Broşür tasarımlarında kullanılacak görseller tarafımızca özenle seçilip çözünürlükleri yüksek olmaktadır.

Dikkat çekici olan ve verilmek istenen mesajlar broşürde net bir şekilde verilmektedir. Broşür baskılarından sonra selefon veya genel lak uygulaması isteğe göre yapılabilmektedir. Genelde broşür baskılarında kağıt olarak düşük gramajlı parlak ya da mat kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Tek taraf baskılı broşürler firmalar tarafından gelen talebe göre prestij amaçlı kalın kağıt veya ekonomik olabilmesi için sayfalı broşür baskıları ince kağıtlar ile baskıya girmektedir. Broşür hazırlarken, kaliteli bir baskı olması için kalın kağıtlar ile sağlanan şık görüntü, farklı tasarımlarla hazırlanarak firmalara prestij kazandırmaktadır.

Doğru renk seçimi, doğru yazı fontu kullanımı, etkili reklam metinleri, özgün görseller ile oldukça kaliteli broşür baskısı yapılabilmektedir. Firma taleplerine ve reklam alanına göre broşür ölçüleri belirlenmektedir. Broşür baskı süresinde etkili görsel ve baskılar için kullandığımız vektörel grafikler ile tüm taleplerinize en etkili çözümleri sunmaktayız.