Adıyaman Ozalit baskı merkezimizde siyah beyaz ozalit baskılarınız HP, Oce, Canon baskı makinalarında yüksek kalite ve ekonomik olarak basılmaktadır. Sizde rekabetçi ozalit fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siyah beyaz ozalit çıkışlarda oce ve hp ve canon makinalar kullanılmaktadır.

  • 1 Hamur kağıda çeşitli gramajlarda baskı imkanı
  • 120 cm genişliğe kadar ozalit baskı
  • Aydınger , Sholler, gibi kağıtlara 70×100 e kadar baskı imkanı
  • Amerikan bristol ve Japon bristol kağıtlara çekim
  • Ozalit baskılarınız ister Renkli ister Siyah Beyaz olarak teslim edilebilir.
  • Pafta Küçültme – büyültma
  • Ozalit baskılar otomatik olarak katlanmaktadır.

Aydınger çıkış, ozalit pafta büyültme küçültme , kartona çekim, ozalit çıkış, plan kopya, autocad çıktısı en hızlı şekilde basılmaktadır.

Adıyaman Ozalit Center da ozalit çıkışlarınız yüksek çözünürlüktlü olarak taranabilmektedir. Ozalit Çıkışlarınız ister renkli tarama ister siyah beyaz tarama olarak size teslim edilir.

pdf, jpg, tiff gibi geçerli formatlarda tarama imkanımız vardır.

Tüm ozalit çıkışlarınız otomatik katlama makinaları ile katlanıp size teslim edilmektedir. Ozalit baskılarınızı pdf dxf dwg gibi güncel formatlarda gönderebilirsiniz.

Siyah Beyaz Ozalit Baskıda neler yapıyoruz ?

Ozalit baskılarınızı isteğinize göre renkli ozalit yada siyah-beyaz ozalit olarak istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Adıyaman Ozalit renkli ozalit baskı makinaları ile renkli ozalit baski fiyatında rekabetçi yaklaşım sunmaktadır. aynı zamanda siyah beyaz baskı fiyatlarında da sahip olduğu makine parkuru sayesiinde rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. ozalit baskıyı istediğiniz ölçülerde gerçekleştirebilirsiniz ve plot çıktısını Adıyaman Ozalit Center ozalit kırtasiye aracılığı ile alabilirsiniz. Ozalit baskı fiyatları, Adıyaman Ozalit Center isimli baskı kırtasiyemizde çok uygundur ve fiyat bilgisi için bizimle site aracılığı ile iletişim kurmanız mümkündür. Adıyaman’da bulunan ozalit kırtasiye ile birlikte projelerinizi, planlarınızı, çizimlerinizi kağıtlara dökebilirsiniz ve istediğiniz boyutlarda baskısını alabilirsiniz.

Ozalit baskı seçeneği ile sizlerde projelerinizin çıktılarının daha kaliteli ve anlaşılır olmasını sağlayabilirsiniz. Adıyaman Ozalit Center olarak sizler için en iyi olabilecek ozalit baskı makinelerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. En uygun ozalit baskı fiyatları için bizden bilgi almayı unutmayın.

Adıyaman Ozalit Center olarak kullandığımız ozalit makineleri markaları ise OCE ve HP’dir. Bu ozalit makineleri ile ozalit baskılarını en yüksek kalitede alabilirsiniz. Renkli olacak olan ozalit baskılarda HP, siyah-beyaz olacak olan ozalit baskılarda ise OCE ve HP markalı ozalit makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler ile birlikte kağıtlara istediğiniz gramajlarda baskı imkanı mümkündür. 120santimetreye kadar olacak olan istediğiniz genişlikte ozalit baskı alabilirsiniz. Ozalit baskı yaptıracağınız çizimi aydınger, sholler gibi çeşitli kağıtlara 120 santimetre ölçülerine kadar çıktısını alabilirsiniz. Bu kağıtların yanı sıra diğer kağıt türlerine de ozalit baskı sağlayabilirsiniz.

Ozalit çıktılarınızı isterseniz siyah-beyaz isterseniz renkli bir şekilde bastırabilirsiniz. Adıyaman Ozalit Center ozalit kırtasiye olarak çıktılarınızda pafta küçültme ve büyültme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz ve Autocad ile çizilmiş projeleri en hızlı şekilde basmaktayız. Kırtasiyemizde ozalit baskılarınız yüksek çözünürlüklerde taranabilmektedir ve bu tarama işlemi sizin tercihinize göre renkli yada siyah- beyaz olarak yapılabilmektedir. Dosya türü olarak pdf, jpg, tiff gibi çeşitli formatları da tarama imkanımız bulunmaktadır.

Adıyaman Ozalit Center’dan alacak olduğunuz tüm ozalit baskılar otomatik katlama makineleri ile katlandıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. size en yakın ozalit baskı merkezi olmasakta istanbul içi ücretsiz ozalit teslimatımız ile siz neredeyseniz biz oradayız. Sizlerde uygun ozalit baskı fiyatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Adıyaman ozalit baskı merkezimize gelebilirsiniz.