Fotokopide Neler Yapıyoruz?

80 gr kağıttan 350 gr kağıda kadar seri bir şekilde fotokopi ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmekteyiz. Tam otomatik makinelerimiz ile baskılarınızı kitapçık şeklinde zımbalayarak teslim edebiliriz.

Fotokopi Çekimi nedir?

Birçok insan okul döneminde olsun, iş döneminde olsun fotokopi çektirmeye ihtiyaç duymaktadır. Fotokopi makineleri ile birlikte istediğiniz belge, metin, resim, şekil; istediğiniz şekilde kopya edilir ve sizlere sunulur. Fotokopi işlemi için en önemli unsur fotokopi makinesidir. Fotokopi makinesi ne kadar kaliteli ise alınan sonuçta o kadar kaliteli olur. Fotokopi makinesinin önem kadar içerisinde kullanılan kartuşun türü de önemlidir. Eğer kaliteli fotokopi sonuçları elde etmek istiyorsanız fotokopilerinizi kaliteli fotokopi çeken bir yerde çektirmeniz gerekmektedir.

Genellikle çok önemli olmayan metinler ve belgeler için siyah-beyaz çıktı tercih edilir. Fakat bir tez ya da proje teslimi yapacaksanız ve hazırladığınız içeriklerde renkli kısımlar bulunuyorsa bu çıktıyı renkli bir şekilde almanızı tavsiye ederiz. Çünkü renkli çıktı, siyah-beyaz çıktıya göre daha özenli görünmektedir. Eğer bir fotoğraf için fotokopi çektirecekseniz bu işlemi de renkli fotokopi olarak gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Adıyaman’da bulunan Adıyaman Ozalit Center isimli baskı ve çoğaltma merkezimizde sizler için bütün baskı hizmetlerini vermekteyiz. Siyah-beyaz baskılar için kullandığımız makine markaları Kyocera’dır. Siyah-beyaz fotokopi için seçmiş olduğumuz bu makineler ile sizlere en kaliteli baskı seçeneklerini sunmaktayız.

Fotokopi Fiyatları ne kadar?

Adıyaman Ozalit Center’a gelen müşterilerimiz için siyah-beyaz baskıda her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve uygun fotokopi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Fotokopi makinelerimiz ile saatte 28.000 sayfaya kadar baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Çoklu fotokopi çekimlerinizi bu hızda gerçekleştirerek sizlere en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 80 gram ile 350 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33×48 santimetreye kadar çıkabilmektedir.

Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Renkli kağıt ya da kartona baskı imkanımızın olduğu gibi aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır. Siyah-beyaz veya renkli olan fotokopilerinizi istediğiniz şekilde büyültme ve küçültme işlemi yaptırabilirsiniz.

Adıyaman Ozalit Center fotokopi hizmetleri olarak sizlere Adıyaman’da hizmet vermekteyiz. Baskı merkezimizin adresine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.