Dijital Baskıda Neler Yapıyoruz?

80 gr kağıttan 380 gr kağıda kadar, kuşe, 1. hamur, tuvale, dokulu kağıtlar olmak üzere ihtiyacınız olan tüm kağıt çeşitlerine uygun fiyatlı baskı yapabilmekteyiz.

Yüksek kapasiteli renkli ve siyah beyaz baskı makinalarımız ile tüm dijital baskı ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

a4 renkli çıktı, a3 renkli çıktı, a4 siyah beyaz çıktı, a3 siyah beyaz baskı ve bunun gibi diğer birçok fiyat ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Baskı Nedir?

Dijital çıkış çok geniş bir kavramdır bu kavramın içinde kartvizit baskı, broşür baskı , katalog baskı, a4 a3 çıkış işlemleri gibi bir çok alt başlık içermektedir.

Dijital baskı, görsel veya metin içeren objelerin bir kağıt ya da kağıt benzeri malzemelerin üzerine basılması tekniğini ifade eder. Söz konusu yöntem, materyallerin üzerine baskı yapılmasını sağlayan birkaç yöntemden sadece biridir. İşlem, dijital baskı merkezi adı verilen işletmelerde yapılır. Firma olarak sizlere dijital baskı ihtiyaçlarınıza cevap vererek en kaliteli dijital çıkış ürünlerini elde etmenizi sağlıyoruz.

Genel anlamda küçük çaplı baskı işlemlerinin yapılması için icra edilen dijital baskı uygulaması, ofset baskıya nazaran daha maliyeti yüksek bir uygulama olmasına rağmen kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Bu nedenle bahse konu uygulama, yaygın olarak kullanılan baskı uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alır.

Ofset baskı uygulamasında baskı kalıplarının değiştirilmesi gerekirken dijital baskı uygulamalarında bu kalıpların değiştirilme zorunluluğu yoktur. Ofset baskı makinelerinde bu işlemin yapılması ciddi zaman kaybı ve iş yükü yaratmaktadır. Bu da baskının süresinin daha uzun olmasını sağlar. Dijital baskı makinesi ise baskının çok daha seri şekilde yapılmasını sağlar. Ayrıca söz konusu uygulamada baskı planında seri şekilde değişiklik yapılabilir. Doğal olarak bu baskı tekniğinde kullanıcıya sağlanan bir esneklik söz konusudur. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz baskı materyallerinin kısa sürede tarafınıza teslim edilmesi sağlanır.

Dijital Baskının Avantajları

Dijital baskı uygulamasının kullanıcıya sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Kullanılan tekniğin avantaj ve dezavantajlarını bilerek beklentilerinizi buna göre şekillendirmeniz çok daha mantıklı olacaktır. Bir genelleme yapmak gerekirse;

  • Baskı yaptırmak istediğiniz materyal sayısı az ise,
  • Çalışmalarınızın kısa sürede sonuçlanmasını istiyorsanız,
  • Çalışmalarınız değişkenlik içeriyorsa,

Yukarıdaki maddelemeleri göz önünde bulundurarak gerekli değerlendirmeyi yapabilir, en optimum sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yaptıracağınız baskı uygulamaları, işine hâkim bir ekip tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır. Alacağınız kaliteli hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte matbaacılık sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmıştır. Geçtiğimiz dönemde dijital baskı alanında çok önemli gelişmeler yaşanmıştır. Önümüzdeki süreçte yaşanacak olan teknolojik gelişmelerle baskı kalitesinin daha da yükseleceği aşikârdır. Yaşanan gelişmeler, matbaacılık sektöründe dijital baskının önemli bir yere sahip olduğunun ve gelecekte bu önemin daha da artacağını göstermektedir. Bu alanda yapılan gelişmelerle önümüzdeki süreçte dijital uygulamaların ofset uygulamaların önüne geçeceği öngörülmektedir.

Dijital baskı fiyatları, kullanıcının taleplerine göre değişmektedir. Ne tür bir materyal üzerine baskı yapılacağı, kaç adet baskı yapılacağı, baskının devamının gelip gelmeyeceği gibi hususlar fiyatı doğrudan etkiler. Sizlere her daim en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden Adıyaman Ozalit, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Siz de firmamızla iletişime geçerek cazip fiyat avantajları ile dijital baskı imkânlarından istifade edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz modern teçhizatlardan ve iş tecrübesinden istifade ile en kaliteli baskıyı sizlere sunmaya gayret etmektedir. İhtiyacınız olan baskı materyalleri kısa sürede tarafınıza teslim edilecektir. Kaliteli ve hızlı hizmet arıyorsanız Adıyaman Ozalit ile doğru adrestesiniz.
Dijital çıkış fiyatları nedir?

Uygun fiyatlı ve kaliteli çıkış hizmeti sunan Adıyaman Ozalitde