kyocera-toner
Üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA marka lazer yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi cihazları ile orijinal sarf malzemesi kullanın.

Neden Orijinal Sarf Malzeme?
Fotokopi makinesi ve yazıcı ürünleri kullanım süreçlerinde servis hizmeti gerektiren ofis ekipmanları olup, doğru kullanım şartları altında uzun süre hizmet verebilir.

Fotokopi makinesi ve yazıcı ürünlerinde mutlaka orijinal sarf malzemesi ve yedek parça kullanılmalıdır. Fotokopi makinesi ve yazıcı ürünlerine üretim sürecinde monte edilen elektronik algılayıcılar; orijinal malzemelerin fiziksel ve kimyasal karakteristiklerine göre;  ana kontrol birimlerine sürekli referans değerler gönderirler. Fotokopi makinesi ve yazıcı ürünleri bu değerlere göre gereken miktar kadar sarf malzeme tüketimi ve gerekli ayarlamaları yapar. Bu aşamada kullanılacak orijinal olmayan yedek parça ve sarf malzemeler, belirsiz özelliklerinden ötürü, fotokopi makinesi ve yazıcı ürünleri algılayıcılarına uyum sağlayamazlar. Sarf malzemesi kullanım miktarı düzensiz olur. Uyumsuz sarf malzemesi ve yedek parça kullanımı nedeni ile fotokopi makinesi ve yazıcı ürünlerinin ömürlü parçalarının değişim zamanı kısalacak, kısa zamanda pahalı onarım faturaları olarak karşınıza çıkacaktır.

Orijinal Sarf ve Yedek Parça ile

  • Fotokopi makinesi ve yazıcı ürününüzde büyük zaman ve para kaybına sebep olmazsınız.
  • Fotokopi makinesi ve yazıcı ürününüzün çok önemli hayati parçalarına zarar vermez, zamanından önce aşınmalarını önlersiniz.
  • İlk günkü kopya kalitenizi düşürmezsiniz.
  • Arıza frekanslarını azaltıp, önemli çalışmalarınız sırasında olumsuzluklar yaşamazsınız.
  • En az birim kopya maliyetini elde edersiniz.
  • Garanti kapsamından çıkmamış olursunuz.
  • Orijinal olmayan diğer yan ürünlerin fiyat olarak avantaj gibi görülen cazibesini pahalı onarım masraflarına dönüştürmezsiniz.

Fotokopi makinesi ve yazıcı ürünlerinize sadece yetkili ve eğitimli teknik servis elemanlarının müdahale etmesine izin verin. Unutmayın, eğitimsiz tamirciler fotokopi makinesi ve yazıcı ürününüzde giderilmesi güç ve pahalı zararlar verebilir. Orijinal sarf ve yedek parçaları KYOCERA Bilgitaş’ın ülke çapında hızlı ve kaliteli hizmet  sunan, uzman ve eğitimli servis personeline sahip yetkili servis noktalarından temin edebilirsiniz.