Adıyaman’ da, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

0541 814 02 02

Kyocera, Mita, Hp, Canon, Xerox, Sharp, Olivetti Renkli ve Siyah Fotokopi makineleri, Faks, Lazer Yazıcı teknik servisi, Toner ve Kartuş dolumu hizmetlerini en son sistemlerle vermekteyiz.

0541 814 02 02

 

DÖKÜMAN ÇÖZÜMLERİ

İş Hayatını Kolaylaştıran Teknoloji

Büyük ve Küçük ölçekli ofisler için en ideal çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Ödüllü Kyocera , Mita ürünlerini Size özel kiralama ve satınalma çözümleri için Lütfen (0541) 814 02 02 nolu telefonu arayınız.

TEKNİK SERVİS

Seray Kopi , uzman ve deneyimli teknik ekibi ile Kyocera, Mita, Hp, Canon, Xerox, Sharp, Olivetti marka Fotokopi-yazıcı cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir. Şirketinizden alınan cihazlarınız tamir edildikten sonra garantili şekilde getirilip yerine kurulur.

Fotokopi Teknik Servisi İş yerinizdeki ofis makinelerinizin (Printer, Fax, Fototkopi ve Bilgisayar) bakımını deneyimli kadromuzla garantili olarak yapıyoruz. Dilerseniz; bakım anlaşması hizmetimizden, dilerseniz ücretli Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fotokopi Bakım Anlaşması Bizimle yapacağınız bakım anlaşması ile ofis makinelerinize, anlaşmada belirlenen zaman aralıklarında (15 günde bir, ayda bir, vb.) periyodik olarak bakım uyguluyoruz. Bu periyodik bakım tarihlerinin haricinde herhangi bir arıza görülmesi durumunda, bizi aradığınız takdirde ücretsiz teknik destek hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Ücretsiz Fotokopi Arıza Tespiti Servisi Bünyenizde bulunan fotokopi makinelerinizde oluşan herhangi bir arıza urumunda, bizi arar veya bize yazarsanız en kısa zamanda ofisinize gelip sorunlarınızı yerinde çözümlüyoruz. Şayet arıza yerinde giderilemiyorsa cihazınızı alıp en kısa zamanda size çalışır durumda teslim ediyoruz.

Kyocera Mita Teknik Servis ve Toner Dolumu
Oki Teknik Servis ve Toner Dolumu
Hp Teknik Servis ve Toner Dolumu
Minolta Teknik Servis ve Toner Dolumu
Canon Teknik Servis ve Toner Dolumu
Lexmark Teknik Servis ve Toner Dolumu
Xerox Teknik Servis ve Toner Dolumu
Panasonic Teknik Servis ve Toner Dolumu
Samsung Teknik Servis ve Toner Dolumu
Brother Teknik Servis ve Toner Dolumu
Epson Teknik Servis ve Toner Dolumu
IBM Teknik Servis ve Toner Dolumu